Alpha Centre company

Метал і пластик – матеріали, без яких неможливо уявити життя сучасної людини. Візьміть будь-яку сферу діяльності – вироби з них зустрінуться вам на кожному кроці. І з кожним роком область їх застосування розширюється, а технології обробки ускладнюються.
На сьогоднішній день, щоб виробляти продукцію з металу і пластика, що б задовольняла сучасним вимогам до якості, необхідно мати відповідне обладнання і набути навички роботи з ним.

Група компаній «Альфа Центр» – виробнича корпорація, яка займає лідируючі позиції в сегментах металообробки і лиття з пластмас. Наші підприємства давно і успішно працюють на території України та Європейського Союзу.

Не дивлячись на це, ми постійно рухаємося вперед: впроваджуємо передові технології, освоюємо новітнє обладнання, застосовуємо інноваційні ідеї і нестандартні рішення.

У своєму розвитку ми досягли рівня, на якому нам підвладне вирішення найскладніших завдань з розробки і серійного виробництва деталей, вузлів і комплексних виробів з металу для самих різних областей застосування.

У сфері лиття із пластику найбільших успіхів ми досягли у виробництві харчової та нехарчової упаковки, а також продукції медичного та технічного призначення.

Наша продукція працює в складі найпростіших механізмів та найскладніших систем в небі, на морі і на землі.

Ми прагнемо до бездоганної, довгострокової і оптимальної співпраці з нашими клієнтами. Наша мета – втілення вашої ідеї від розробки креслення до реалізації в продукті.

Звертайтеся до нас, і ваші ідеї стануть реальністю!
Alpha Centre company