Якість деталей забезпечується сучасною технологією виробництва та системою контролю на кожному етапі технологічного процесу.

Роботи проводяться на обладнанні високого класу фірм DMG, Mikron, Sodick, Agie, Ingersoll, Hermle, що має можливість високоточної швидкісної обробки з одночасним використанням п’яти координат.

Технологічний процес будується таким чином, щоб забезпечити задану точність і отримати якісну поверхню без використання додаткових засобів, таких як слюсарна обробка, полірування. При цьому продуктивність повинна залишатися на високому рівні.

Контроль здійснюється як звичайним вимірювальним інструментом (штангенциркуль, мікрометр, глибиномір, калібри), так і на вимірювальній машині ZEISS ECLIPSE, яка дозволяє швидко і з високою точністю перевірити деталі на відповідність кресленням.

Готова продукція передається замовнику тільки після ретельної технічної перевірки на відповідність вимогам креслення, проходить стадії мийки та упаковки, а також забезпечується повним пакетом документів, включаючи паспорт виробу.