ban_1030_170_pf

ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС-ФОРМ

Прес-форма – складний виріб, необхідний для серійного або дрібносерійного виготовлення виробів різної конфігурації з пластмас і металів.

Виробництво прес-форм, це складний технологічний процес, що вимагає використання відповідного обладнання та високої кваліфікації персоналу. Щоб отримати виріб бездоганної якості, необхідна злагоджена робота конструкторського відділу та інструментального цеху.

Для початку робіт від замовника потрібна будь-яка наявна інформація про необхідний виробі. Це може бути зразок, ескіз, креслення або 3D-модель. Отримані дані всебічно аналізуються і коригуються відповідно до технологічних вимог до процесу лиття. Проектуються формоутворюючі елементи прес-форми. Формується комплект документації для випуску: 3D-модель, складальні креслення, специфікації, деталіровки. Після ретельної перевірки вся документація передається в інструментальний цех, де і відбувається виготовлення прес форм, їх збирання та тестування.

В процесі проектування прес-форм для лиття, кваліфіковані конструктори Альфа-Центр використовують сучасні програмні комплекси з можливістю 3D-моделювання та автоматичного формування повного пакету проектної документації.

Виготовлення відбувається на сучасних металообробних верстатах з ЧПУ. У виробництві прес форм використовуються високоякісні матеріали: нержавіюча сталь, алюміній і інші метали, а також комплектуючі від відомих виробників.

Основні характеристики прес-форм, що виготовляються на верстатах Альфа Центр:
  • ширина до 1200 мм
  • висота до 1000 мм
  • довжина до 1500 мм
  • матеріали: полістирол, поліпропілен, полікарбонат, поліамід, алюміній.