Лазерна різка та гнуття металу

ЛАЗЕРНА РІЗКА МЕТАЛУ

Лазерне різання – одна з найпрогресивніших технологій роботи c листовим металопрокатом. Вона дозволяє виготовляти з максимальною точністю геометрично складні деталі, при цьому мінімально впливаючи на матеріал і залишаючи мінімум відходів.

Різка лазером підходить для обробки більшості металів і сплавів. Особливо послуги лазерного різання ефективні для розкрою листів товщиною до 6 мм з м’яких, та таких, що легко деформуються матеріалів.

Потужність лазерного променя регулюється в залежності від властивостей металу, що розрізає, товщини і контуру. В результаті, при розрізі виходять бездоганно гладкі поверхні без окалини, які не потребують додаткової обробки.

Якщо порівнювати з плазмовим різанням, лазерний метод забезпечує більш вузькі прорізи і точні кромки. За рахунок фокусування лазерного променя, нагріванню піддається тільки вузька зона матеріалу, що зменшує появу деформацій при обробці. Більш висока точність досягається при вирізанні невеликих деталей складної конфігурації.

Основні характеристики оброблюваних матеріалів верстатами лазерного різання Trumpf TruLaser 3030 потужністю 5 кВт:
  • комплекс дозволяє різати: чорні і кольорові метали
  • максимальні габарити листа, що розрізається: 1250х3000 мм
  • чорна і нержавіюча сталь: товщина листа до 25 мм.

ГНУТТЯ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ

Гнуття металу на верстатах з ЧПУ – сучасна технологія деформаційної обробки металу, що дозволяє виробляти міцні і складні конструкції без використання додаткового оснащення.

На високотехнологічних листозгинальних апаратах з різним інструментом можна створювати металеві профілі будь-якої складності для застосування в машинобудуванні, будівництві та інших областях. Завдяки відсутності зварних швів з дрібними дефектами, металоконструкції навіть з тонкого листа виходять набагато надійніші і міцніші. А відсутність необхідності обробляти шви робить гнуті конструкції більш дешевими у виробництві.

Гнуття листового металу на верстатах з ЧПУ дозволяє згинати деталі максимально точно і з ідеальною повторюваністю. Швидкознімний інструмент дає можливість виконувати послідовність з декількох дій, виробляючи профілі різної конфігурації.

При необхідності гнуття деталей з великими радіусами, поверхня буде являти собою сукупність граней малих розмірів. Можливо виробництво деталей з косими полками.

Основні характеристики оброблюваних матеріалів листозгинальними верстатами Trumpf TruBend 5230:
  • точність позиціонування базових упорів до 0,01 мм
  • товщина металу до 50 мм
  • максимальна довжина деталей, що згинаються – 4020 мм
  • потужність установки 230 тонн.