ЛИТТЯ ПЛАСТМАС

Лиття пластмас під тиском – один з найбільш популярних способів виготовлення пластикових виробів. Підходить для серійного і дрібносерійного виробництва. Дозволяє використовувати практично будь-які полімери, кольори і ефекти.

Суть методу полягає у уприскуванні розплавленої пластмаси в прес-форму під тиском. Для цього використовується спеціальне обладнання – термопластавтомати різних видів і розмірів.

Таким методом можна виробляти із пластику практично будь-які вироби. В першу чергу, харчову та нехарчову тару і упаковку. Безліч предметів медичного призначення. Різні корпуси і деталі.

Для початку роботи замовник може надати готову прес-форму або замовити виготовлення прес-форм для лиття в компанії Альфа Центр за зразком, кресленням або ескізом виробу. У будь-якому випадку, будуть враховані всі його побажання і вироблена продукція, що відповідає всім вимогам.

Netstal 2000Всі стадії виробництва – від проектування прес-форм, до лиття деталей – відбуваються на нашому заводі. Наше обладнання розраховане на роботу з різними видами полімерів. В результаті ми можемо виконувати найскладніші і унікальні замовлення на лиття із пластику.

Багатокомпонентне лиття стало особливо затребуване в останнім часом в таких областях як упаковка, медицина, машинобудування і т.д. Наша компанія успішно реалізує подібні проекти для своїх клієнтів.

 

Основні характеристики продукції з пластика, яка може бути виготовлена на заводі Альфа Центр:
  • вага до 1500 г
  • матеріали: полістирол, поліпропілен, полікарбонат, поліамід.

Робота термопластавтомата:

Приклади продукції, що випускається:

Хочете замовити лиття виробів із пластмас? Телефонуйте за номером (067) 443-56-56 або надсилайте запит на адресу info@alpha-centre.com.ua.